Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli & Dj Kont - O Moj Vajze E Re Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O moj vajze e re ku m’je tuj shkue oo
Per dashni o a je tuj mendue oo
2X

O moj syzeze oo une nuk t’harroj
Ta kam ble unazen skam mas kujt ta coj
2X

O moj vajze e re ku m’je tuj shkue oo
Per dashni o a je tuj mendue oo
2X

O moj vajze e re ku m’je tuj shkue oo
Per dashni o a je tuj mendue oo
2X
Granit Ismajli
Publikimi: 26/05/2022
Video Produksioni: Black Fish Entertainment
Solo: Blerim Haziri


Granit Ismajli & Dj Kont - O Moj Vajze E Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Moj Vajze E Re".
3. Video është e këngës "O Moj Vajze E Re", por nuk këndohet nga Granit Ismajli & Dj Kont.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0