Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Granit Miftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Granit Miftari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka qenë e premte kur erdhi në treg, dhe në fakt kështu titullohet edhe kënga e cila ka ngjallur shumë kureshtje e kënduar nga moderatori Granit Miftari në bashkëpunim me Daggi. E në fakt kënga ‘E premte’ është shumë interesante dhe nga ato që s’jemi mësuar ta shohim, qoftë edhe në një videoklip të thjeshtë e të bukur ku në të reklamohen edhe disa personazhë të njohur të artit të gazetarisë. Kënga është realizuar na ‘Jukebox Group’ nga Shkup...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Andi Stafuka

Papush Sadiku

Egland

Defrim Deda

Anxhelo Miho

Verim Zendeli

Xhustino Hasani

Besmir Metani

Loni Gashi

Art Abazi

Tags: Granit Miftari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet