Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grazia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Grazia është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtari i njohur Stine dhe partnerja e tij, Graciela u përfolën për një ndarje, por Stine i ka hedhur poshtë thashethemet, duke thënë se janë bashkë dhe të lumtur. “Tani po e dëgjoj që jemi ndarë! Bashkë jemi dhe të lumtur,”- u shpreh këngëtari. Pyetjes nëse kanë plan për të bërë një fëmijë të dytë, ai iu përgjigj: “Rrugës jemi. Për mua nuk ka problem nëse është djalë apo vajzë!” Çifti i njohur janë prindër të një vajze, Estias, dhe marrëdhë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Stine

Kunata e

Alidës

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Grazia, Graciela

Komente 0