Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grazia - Diamant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi Diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan ( 2 here )

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndaan
Diamant o Diamant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o Diamant

Ka kohe qe jem n’dashniiii
Un e tiiii
Sensasion
Na buzeqshi kjo dashniiii

Ka Kuptiiim
Po ka shum kuptiiiim
Sa moment I bukur
Kur ma dhe unazen tiiii

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai qe kam kerku
Ai qe dua dua pergjithnji

Ti je ti je tiiii
Un e di e diii
Ai momenti i bukur
Un e quaj t’madhen Dashuni


Ty t’kam dashni e te kam xhan
Lot gezimi diamant
Fort m’rreh zemra kur t’kam pran
Un e di mir asgje s’na ndan. ( 2 here)

Asgje s’na ndaaan
Asgje s’na ndan
Diamant o diamaant

Asgje s’na ndan
Ty te kam xhan
Diamant o diamant...
Grazia
Publikimi: 28/07/2019


Grazia - Diamant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diamant".
3. Video është e këngës "Diamant", por nuk këndohet nga Grazia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grazia:


Komente 0