A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Great is a singer of Hip-Hop music. Kushtrim Berisha me Nofken (Great) studion ne Fakulltetin e Ekonomis e Turizmin Ne Dardani. Perpos Fakullteti merret edhe me muzike, te cilen e adhuron, sidomos zhandrin e muzikes HIP-HOP. Në Korrik 2014, Great merr pjesë në Kosova Fest 2014 me këngën "24'7"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Blacknight

Jimm

Specialisti

Chambeh

Ali (LGR)

Mr.Don

Rexha-G

Shady Cobra

Az-M

X-Boss


Tags: Great, Kushtrim Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019