Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Paranoia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Paranoia".
3. Video është e këngës "Paranoia", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Paranoia  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I had visions,
I was in them,
I was lookin' into the mirror
To see a little bit clearer
The rotteness and evil in me.

Finger tips have memories
I can't forget the curves of your body
And when i feel a bit naughty
I run it up the flag pole and see, who still looks
But no one ever does

I'm, I'm not sick but I'm not well
And I'm so hot
Cause I'm in hell

Been around the world
And found that only stupid people are breeding
Cretans cloning and feeding
And I don't even own a TV

Put me in the hospital for nerves
And then they had to commit me
U told them all I was crazy
They cut off my legs now I'm an amputee
God damn you.

I'm, I'm not sick but I'm not well
And I'm so hot
Cause I'm in hell

I'm, I'm not sick but I'm not well
And it's a sin
To live so well

I wanna publish scenes
And rage against machines
I wanna pierce my tongue
And it doesn't hurt it feels fine
It could be your so blind
I'd love to turn off time
And kill my mind
you kill my mind......

Ah! Paranoia! paranoia!
Everybody's coming to get me
Just say you never met me
I'm running underground with the moles...digging holes
Hear the voices in my head
I swear to god it sounds like their snoring
But if your poor and your boring
The agony and the irony
They're killing me well...

I'm, I'm not sick but I'm not well
And I'm so hot
Cause I'm in hell

I'm, I'm not sick but I'm not well
And I'm so swell
To live this well


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet