Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Dookie's Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I was alone
I was all by myself
No one was looking...

I was thinkin' of you
Oh yeah, did I mention...
I was all by myself?
All by myself

I went to your house
But no one was there
I went in your room
(crying) I was all by myself

You and me had
Such wonderful times...
When I'm all by myself
All by myself

(funny pooping noise)Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Dookie's
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dookie's".
3. Video është e këngës "Dookie's", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0