Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Disappearing Boy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Now you see me, now you don't
Don't ask me where I'm at
'Cause I'm a million miles away
Treated like a forbidden heel
Don't say my thoughts are not for real
Or you won't see me again

Am I here or am I there
Or am I playing on the stairs
Am I in my room with my toys
I am the disappearing boy

When I walk in crowded rooms
I feel as if it is my doom
I know that I don't belong
In that room I see her
I see her and she's with him
I turn and then I'm gone

Don't call me up 'cause I'm not home
My whereabouts are now unknown
I vanished from all your joy
I'm the disappearing boy

I have my doubts
Of where I belong
It's something to think about

Don't call me up 'cause I'm not home
My whereabouts are now unknown
I vanished from all your joy
I'm the disappearing boyNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - Disappearing Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Disappearing Boy".
3. Video është e këngës "Disappearing Boy", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.