Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Green Day - Rest
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rest".
3. Video është e këngës "Rest", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Green Day - Rest Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00Hey can you hear me?
I'm calling your name
Hello? Or is this goodbye?
The gleam in your eyes
It troubles my brain
Will I see it again?
So I can rest my head

Angel...Angel! Dancing away
As all of my thoughts get rearranged
Angel...Angel! Turning away
Just when thing seem
To have changed
So I can rest my head

Hey can you hear me?
I'm calling your name
Hello? Or is this goodbye?
The gleam in your eyes
It troubles my brain
Will I see it again?
So I can rest my head


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë