Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - In The End Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


All brawn and no brains
And all those nice things
You FINALLY got what you want
Someone to look good with
AND light your cigarette
Is this what you really want?

I figured out what you're all about
And I don't think I like what I see
SOOOOO ...
I HOPE I won't be there in the end
if you come around.

How long will he last
Before he's a CREEP in the past
And you're alone once again?
Will you pop up AGAIN and be my
"SPECIAL FRIEND" "'till the end?
And when will that be?

I figured out what you're all about
And I don't think I like what I see
SOOOOO ...
I HOPE I won't be there in the end
if you come around.

I figured out what you're all about
And I don't think I like what I see
SOOOOO ...
I HOPE I won't be there in the end
if you come around.
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - In The End
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In The End".
3. Video është e këngës "In The End", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0