Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Sassafras Roots

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sassafras Roots".
3. Video është e këngës "Sassafras Roots", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Sassafras Roots  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Roaming 'round your house
WASTING YOUR TIME
No obligation,just
WASTING YOUR TIME
So why are you alone?
WASTING YOUR TIME
When you could be with me
WASTING YOUR TIME

Well,I'm a WASTE like you
With nothing else to do
May I WASTE your time too?

Warding off regrets
WASTING YOUR TIME
Smoking cigarettes
WASTING YOUR TIME
I'm just a PARASITE
WASTING YOUR TIME
APPLYING myself to
WASTING YOUR TIME

Well,I'm a WASTE like you
With nothing else to do
May I WASTE your time too?

So why are you alone?
WASTING YOUR TIME
When you could be with me
WASTING YOUR TIME

Well,I'm a WASTE like you
With nothing else to do
May I WASTE your time too?


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet