Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - Tight Wad Hill
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tight Wad Hill".
3. Video është e këngës "Tight Wad Hill", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - Tight Wad Hill  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Cheapskate on the hill
A thrill seeker making deals
Sugar city urchin wasting time
Town of lunatics
Begging for another fix
Turning tricks for speedballs
One more night

Making your rounds once again
Turning up empty handed
Bumming a ride
Burning daylight
Last up at dawn... tight wad hill

Drugstore hooligan
Another white trash mannequin
On display to rot up on the hill
Living out a lie
But having the time of his life
Hating every minute of his existance

Making your rounds once again
Turning up empty handed
Bumming a ride
Burning daylight
Last up at dawn... tight wad hill

Making your rounds once again
Turning up empty handed
Bumming a ride
Burning daylight
Last up at dawn... tight wad hill


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë