Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - No One Knows Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Why should my fun have to end?
For me it's only the beginning
I see my friends begin to age
A short countdown to what end

Call me irresponsible
Call me habitual
But when you think of me
Do you fill your head with schemes
Better think again
Cause no one knows

I don't want to cause no harm
But sometimes my actions hurt
Is there something I should find
To make plans for forever

Call me irresponsible
Call me habitual
But when you think of me
Do you fill your head with schemes
Better think again
Cause no one knows

Call me irresponsible
Call me habitual
But when you think of me
Do you fill your head with schemes
Better think again
Cause no one knows

Does it seem like all your memories fade
You soak up knowledge to fill the space
And still my answer remains...
I don't know
Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - No One Knows
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No One Knows".
3. Video është e këngës "No One Knows", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0