Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Green Day - One Of My Lies

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Of My Lies".
3. Video është e këngës "One Of My Lies", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Green Day - One Of My Lies  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00When I was younger I thought the world circled around me
But in time I realized I was wrong
My immortal thoughts turned into just dreams of a dead future
It was a tragic case of my reality

Do you think you're indestructable
And no one can touch you
Well I think you're disposeable
And it's time you knew the truth...

Cause it's just one of my lies!
Well, its just its just one of my lies
And all I wanted to was get real high
Well, its just its just one of my lies

Why does my life have to be so small?
Yet death is forever
And does forever have a life to call its own?
Don't give me an answer cause you
Only know as much as I know
Unless you're been there once
Well I hardly think so

Do you think you're indestructable
And no one can touch you
Well I think you're disposeable
And it's time you knew the truth...

Cause it's just one of my lies!
Well, its just its just one of my lies
And all I wanted to was get real high
Well, its just its just one of my lies

I used to pray all night
Before I lay myself down
My mother said it was right
Her mother said it too...
Why?


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet