Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Sweet Children Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


See a young girl so soft and blonde Doesn't attack me but she did once Intoxications in her veins Sweet young boy plays with her brain Lydia'll bring to life What are your chance not to oblige Putting his hand on her thigh Ability has now been ripped Take it away, I'd rather sit Sweet children, sweet children, sweet children Remember when? Johnny's playing fun and games, or else he's ?in the storage shed? Running from the light of day, or maybe lie and celebrate The funny circus from his head Follow me if you understand I'll trick her so she'll do it Then I'll sing and now we run Sweet children, sweet children, sweet children Remember when? Sweet children, sweet children, sweet children Remember when?Nuk kemi video për këtë këngë.


Green Day
Publikimi: 01/01/2007


Green Day - Sweet Children
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sweet Children".
3. Video është e këngës "Sweet Children", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0