Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Green Day - Do Da Da
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Da Da".
3. Video është e këngës "Do Da Da", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Green Day - Do Da Da Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+01:00Every time I'm fallinÂ’ down
You take the reprecussions
Headaches and anxieties
Advancing my frustrations
Rushings of my depression
Sacrifice everything
Waste with me into nothing
Well now you're stuck with me
Stuck with me
Stuck with me
Hand up your soul to my wrist
And I'll vow my trust to you
Moving here I always thought
I realized you've imagined
Rushings of my depression
Sacrifice everything
Waste with me into nothing
Well now you're stuck with me
Stuck with me
Stuck with me

Rushings of my depression
Sacrifice everything
Waste with me into nothing
Well now you're stuck with me
Stuck with me
Stuck with me


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë