Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Green Day - Minnesota Girl  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Sittin' on the hood of a camaro
Walkin' shooting stars across the earth
Counting all the bites from the mosquitoes
There goes my Minnesota girl

Lazy days
Gone without notice
In a daze... with faraway eyes

Driving to a closed spot Wednesday afternoon
There goes my Minnesota girl

In a daze
Go without notice
Lazy days....with faraway eyes

Countin' from the pieces we have been through
Here comes my Minnesota girl
There goes my Minnesota girl


Më Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet