Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - The Forsaken And The Forgiven (1) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


can we give it up? can we give it up?
how many days are we?
these are not hours
so, shall we

i am not the sublime innocent
for the goodness of our sake
can we be free forever ourselves
and we'll be together that i may can

red gush at the inner
in the outside are cherrybells of long ago
we'll take it out to be in
will we ever dance with them
i cannot pursue what must be

then, may i forgive what will be
i cannot count what was it
but i should half-a-breath forsook thee
where are now and is he?


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Green Day:


Komente 0


Green Day - The Forsaken And The Forgiven (1)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Forsaken And The Forgiven (1)".
3. Video është e këngës "The Forsaken And The Forgiven (1)", por nuk këndohet nga Green Day.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.