Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Green Day - Lights Out  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lights Out" kënduar nga Green Day.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Jennifer Lopez. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

YOU WERE A MILLION MILES BEHIND.
AND I WAS CRYING EVERY TIME I'D LEAVE YOU.
THEN I DIDN'T WANT TO SEE YOU.
I STILL KEEP MY WATCH TWO HOURS BEHIND.

(CHORUS)
SOMEONE TURNED THE LIGHTS OUT THERE IN MEMPHIS.
THAT'S WERE MY FAMILY'S BURIED AND GONE.
LAST TIME I WAS THERE I NOTICED A SPACE LEFT.
NEXT TO THEM THERE IN MEMPHIS.
IN THAT DAMN BACK LAWN.

I DIDN'T KNOW THAT I WAS IN THE CROWD.
AND THE FRESH CUT GRASS STOPPED GROWING.
EVERYTHING ON MYSHELF HAS FALLEN.
I STILL KEEP MY WATCH TWO HOURS BEHIND.

(CHORUS)
SOMEONE TURNED THE LIGHTS OUT THERE IN MEMPHIS.
THAT'S WHERE MY FAMILY'S BURIED AND GONE.
LAST TIME I WAS THERE I NOTICED A SPACE LEFT.
NEXT TO THEM THERE IN MEMPHIS.
IN THAT DAMN BACK LAWN.

WAS THAT BRIDGE I WAS CROSSING.
SOMEWHERE I STPPED WALKING.
I GUESS I FELL OF ON MY OWN.
I HEAARD ALL THE ROADS THEY LEAD TO MEMPHIS.
EXCEPT FOR THE ONE I'M STUMBLING DOWN.
AND I'LL BE DAMNED IF I EVER GET THIS,
LITTLE SON OF A BITCH FROM MEMPHIS.
WELL IT'S ALL THERE I GUESS.
AND I HAVEN'T FORGOT.

UHHHOOOO (OHHH)
HEEEYYYY
DAT DAT DAT
DAT DAT DAT
HEEEYYYY (HEYYYY)
DAT DAT DAT
DAT DAT DATMë Shumë Këngë Nga Green Day:

Më Shumë...