Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gremza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Gremza është një grup artistësh i njohur. Më datë 1 Tetor 2008, Gremza publikojnë videoklipin "Hapat". Me këtë këngë, Gremza marrin pjesë në VFM 2009 në vitin 2009. Në Maj 2009, Gremza marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Xixellonjat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Supernova

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Kadenca Dhe Naseri

Potpuri Me Bilbilat

Orient Express

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Gremza, Gremzat


Komente mbi këtë artist