Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gresa Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  226
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gresa Behluli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Eshtë një nga këngëtaret me te mira shqiptare. Eshte vajza e kengetares Shkurte Fejza. Muzika per kengetaren bukuroshe e simpatike eshte thjeshte nje hobi pasi qe ajo eshte drejtuar ne drejtime te tjera jetesore dhe profesionale. Ajo ka shumë këngë te famshme dhe te bukura madje shumica e tyre jane bashkpunime me nenen e saj Shkurte Fejza. Kengetarja bukuroshe ka marre pjese edhe ne disa koncerte, festivale etj. Gjatësia: 1.75 m Pesha: 58 kg ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

E bija e

Shkurte Fejzës

Motra e

Besiana Behlulit

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareLive (2013)

Keng Darsmash (2010)

Dashuria Kiç


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mimoza Shkodra

Albulena Ukaj

Xhoi Kallaverja

Ela Muja

Elona Leka

Besa Morina

Shkenda Dubova

Drenusha Latifi

Fitore Gjonbalaj

Edita Sopjani


Tags: Gresa Behluli, Gresa, Gresa Beluli, Gressa

Gresa Behluli në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet