Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Kupto Djalo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nuk kemi video për këtë këngë.

Me thuaj ku mbeti tash
Ai gezim trego o shpirti im - ti trego
Fjala jote morri tash
Tjeter drejtim tani ska kthim.

Nuk je i njejti djal ai qe e deshta ne fillim
Eshte mbarim
perseri diqka mendon por sheh me zorr nuk shkon
Nedjen nje iluzion.

Jo s'te dua s'je per mua
Tash kupto djaloo
E tash ti shko
Une te thash jo
Kjo zemra s'te do

Jo s'te dua s'je per mua
Tash kupto djaloo
E tash ti shko
Une te thash jo
Kjo zemra s'te do


Ky tekst u dërgua nga  Annonim


Publikimi: 17/11/2006
Festivali: Kënga Magjike 2006Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente mbi këtë këngëGresa Behluli - Kupto Djalo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kupto Djalo".
3. Video është e këngës "Kupto Djalo", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.