Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Gresa Behluli - Pa Justifikim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  34

Komente

Asnjë Koment

06/07/2012

2012-07-06T13:21:37+00:00

Muzika & Teksti:

Avni Qahili

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012
Heshtja yte po më vret
E di se ke një sekret
E më thuaj thuaj...

Ke ndryshuar qind për qind
E mos u mundo
nuk mundesh me m'bind
Mbetëm të huaj...

Vetëm thuaje...
atë që nga unë e fsheh
Dua nga ti ta di
Se ndahemi...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Do të jetë një marrëzi
Nëse ti nuk ke fuqi
Të thuash fundi fundi
haaaaaaaaa...

Do të jetë një padrejtësi
Nëse nuk më thua drejtpërdrejt në sy
Dashuria humbi...

Vetëm thuaje...
atë që nga unë e fsheh
Dua nga ti ta di
Se ndahemi...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Më mirë pa justifikim
Ti thuaje ...
se sa të jetë zhgënjim
e vuajtje...

Më mirë le të qaj një ditë
Sado që dhemb
se sa një jetë të tërë
Kjo më tremb...

Lyric & Music:
Avni Qahili


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet