Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  100
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 38 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Greta Berati është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2002, Greta Berati publikon albumin "Jam Zjarr Qe Djeg". Në vitin 2004, Greta Berati publikon albumin "Egzistoj". Në Maj 2010, Bit Boys merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati. Më datë 27 Dhjetor 2011, Greta Berati publikon videoklipin "Shega Guracake (Potpuri)". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 15 Shkurt 2019, Hermes publikon videoklipin "Nata Jone", në bashkë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Egzistoj (2004)

★★★★★

Jam Zjarr Qe Djeg (2002)

★★★★★

Naze Naze

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Greta Berati, Greta, Greta Beratit

Komente 0