Më mbaj mend (për 1 muaj)


Greta Berati - A Mendon Ti Pak

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Mendon Ti Pak".
3. Video është e këngës "A Mendon Ti Pak", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Greta Berati - A Mendon Ti Pak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Jam Zjarr Qe Djeg"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Sa her dal un nga shkolla
ti nga pas me vjen
nje trendafil mban ne dorë
ti mu afrohesh mua ma jep
a mendon ti pak s kam
nevoj jo un per ty jo
mos mu afro je nje djal qe
nuk me pelqen qe vetem rri
ne kafene e ketyre vajzave
gjithmon pas u vjen s me
behet von me inat ti me
shikon por un jam shum
e re qe te rri ne kafene

S'me behet von me inat
ti me shikon por un jam
shum e re qe të rri ne
kafene(*)

Sa her dal un nga shtëpia
hapat mi degjon hajde te
pim ti me thua ne kafe
serisht me fton a mendon
ti pak s kam nevoj jo un
per ty jo mos mu afro je
nje djal qe nuk me pelqen
qe vetem rrin ne kafene
e ketyre vajzave gjithmon
pas u vjen (*)

S'me behet von me inat
ti me shikon por un jam
shum e re qe te rri ne
kafene(*)

S'me behet von me inat
ti me shikon vertet jam
shum e re qe te rri ne kafene

S'me behet von me inat
ti me shikon po un jam
shum e re qe te rri ne
kafene(*)

S'me behet von me inat
ti me shikon vertet jam
shum e re qe te rri ne
kafene(*)


Ky tekst u dërgua nga Mirjeta
Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet