Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - As Me Premtime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

pa ndjenja je kurr ste kuptova pa ndjenja je si nje robot une dashurin veq ty ta besova ty genjeshtarit me te keq ne bot mbi mua sod qijelli po qan njerizit me than te ka genjyrer te ka genjyer refff as me premtime zemren ti mos e merr shko prapa botes djalo qenke tmerr dhe te me lutesh te qash me lot ne sy sdo te ta jepja ket kennaqsi ......................................edhe sikur te me premtoje para pa fund edhe pasuri sdot kishe fat te me ledhatoje te ishe prap ti zoti im mbi mua sod qielli po qan njerzit me than te ka mashtruar te ka mashtruar reffff as me premtime .......................................................


Ky tekst u dërgua nga Letta

Greta Berati - As Me Premtime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Me Premtime".
3. Video është e këngës "As Me Premtime", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:


Komente 0