A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Greta Berati - Digjesh


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/02/2014

2014-02-16T15:40:53

Song from the album:

"Naze Naze"


un me ty bej qfar te dua bej qfar me ka qefi mua e ke humbur ti gjdo shpres te kam futur keq ne thes refff digjesh flak ti mor djal per doktorr behesh kur sme she nje or diten me kerkon natem me vajton krejt mbas meje po mbaron 2x mbas nje endre djal je kapur syt kaq shum ti i ke hapur drita syrit te leshon digjesh flak kur me shikon reffff digjesh


Lyrics submited by Letta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019