A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Greta Berati - Me Beso


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jam Zjarr Qe Djeg"It's a long time that we try finding the lyrics to "Me Beso" sung by Greta Berati.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Greta Berati attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Shkelqim Mavraj - Me Beso

Qysh prej asaj nate, nuk kam gjum në sy,
i mbushur me mekate, po vuaj për ty,
Unë e di se shumë gabova, ty shumë te lendova,
mua po me mbytë heshtja,po me vretë mua ngërgjegjia...

REF.:
Më beso, më beso oj zemer, i kam ra pishman,
vetëm ti dije te vertetën dhe kurrë mos ma falë...
Më beso, më beso oj zemër, se ishte gabim,
vetëm ti dua ta dishë edhe pse s'ka kthim...

Peshën e mekatit, gjithmonë do ta mbajë,
Për gabime t'mija, vetëm unë kamë faj...
Unë e di se shumë gabova...

REF.:
Më beso, më beso oj zemer, i kam ra pishman,
vetëm ti dije te vertetën dhe kurrë mos ma falë...
Më beso, më beso oj zemër, se ishte gabim,
vetëm ti dua ta dishë edhe pse s'ka kthim...

ReKorD Studio Production
Drinor Zymberi
Klarinet: Sinan Kajtazi

Evzi Kaja - Me Beso

Te me thuash çfare di ti
Nuk çuditem ti te besoj
Mos kerko ti veç kur ke nevoje
Midis endrrash per ty jetoj
Dhe nje kenge e bukur s'me sheron
Kur se di prane teje kush flen
Me surpriza s'dua qe te rroj
Dhe ne pritje nga nje perse

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh

Po te heshtja une per ti
Ti nga kjo perfiton
Te gjitha vajzat njesoj jane
Pasqyren kane opsesion
S'dua me te rrezikoj
Sepse vitet nuk i bej loje
Pra dhe ti nuk ben pjese ne kete drame
Dhe pse dua s'mund te vazhdoj

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh

...

Ref...x2
Me beso kam nje peshe mbi vite
Me beso te merzitem nuk kam kohe
Jam i hapur pas loteve qe ti fal
Me beso ti sme ngroh.

Lumni Tershana - Me Beso

Ndal nje her te them nje fjal ti shikoj ata dy sy te mos te kem aske Verdall te jemi vetem une dhe ti,
Kam nje mall te madh per ty kam nje got me dashuri
Kam nje diell plot ngrohtsi te ta fali vetem ty!

Ref:
Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej,

Sa shum te dua ty a e di sa vuaj per ty per asnjeri,
Qdo moment me ty e jetoj,
Eja ty te perqafoj, (2x)

Ne enderr me vjen ti per qdo nat,
vjen me puth kur jam ne shtrat,
shkeput gjumin ne mesnat jo se mdo a per inat,
Zjarr ne shpirt me pervelon kur kuptoj qe ti me don,
her e msheft her e me von e ne sy sma thua dot,

Ref: Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej,

Sa shum te dua ty a e di sa vuaj per ty per asnjeri,
Qdo moment me ty e jetoj,
Eja ty te perqafoj,

Re: Me beso shikom ne sy,
Me beso se ste genjej,
Dashurin qe kam per ty thell ne shpirtin tim e ndjej.
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019