Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Greta Berati - Me Fal Dashurin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Jam Zjarr Qe Djeg"



Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal Dashurin" kënduar nga Greta Berati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Greta Berati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin




Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet