A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Greta Berati - Mos E Lere Foshnjen Jetim


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jam Zjarr Qe Djeg"


njefar nje gongje e embel ne nje nat te ftoft qan nje foshnje qaaaann o zot porsi nje zog dhe hena pikon lot lot argjeeendi i pikon mbi duart aq te njohma qe nenaaa e shtrengonn ...shtrengon ne krah duart e ti vall ku ta qoj un ta qojj tani ajo iken lutet me foshnjen ne

refff te lutem mos e braktis kthehu mos e le jetiiim do te rritet si gjith femit e ty do te dojj nje dit 2x

(perseritet teksti)


Lyrics submited by Letta
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019