Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Berati - Pasioni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  10

* PASIONI *

Jetoj qdo qast si enderr
Emrin ta zbuloj
Boten ta marr ne kra
Pastaj te fluturoj
Si re e bardh e embel
Ne qiell te vallzoj
Dua te jem nje yll
Naten ta ndriqoj-oj

REF.:

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi the
Ta zbulojm tani

Q'do gje ne jeten time
Nje bot Brenda ka
Ne syt e q'do njeriu un
Mrekullin e la
Kendoj per fest se bashk
Me ju vajza

Deshira dhe pasioni
Nga enderra me z'gjoj-oj

REF.:
Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani

Vajza ejani
Me mua kerceni
Ne jemi yje
Ta zbulojm tani


Ky tekst u dërgua nga Bukurie morina klin kosova

Greta Berati - Pasioni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pasioni".
3. Video është e këngës "Pasioni", por nuk këndohet nga Greta Berati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Berati:


Komente 0