Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Koçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  548
 • Vendlindja:
 • Kuçove 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Greta Koçi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Greta Koçi ka lindur në qytetin e Kuçovës e banon në Tiranë, por eshte shkodrane dhe kete gje e ka konfermuar cdo here qe ka pasur mundesi. Ajo ka lindur tek gjyshja ku prinderit e saj ishin ne vizit tek gjyshja e Gretes ne Kuçovë. Greta Koçi pervec kengeve ka bere publikun per vete per shume arsye. Zeri i saj i ka mahnitur te gjithe, ashtu si mosha e saj, personaliteti i saj e shume detaje te tjera. Talenti i saj është shfaqur në moshën 5-6 vjeç...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Eni Koçit

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

29 🔥Bam Bam Bam (2010)

★★★★★

Do Me Shaj Nena (2008)

★★★★★

Mos Shiko Tjetër (2006)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (23)

20
10
17
31
28
23
24
31
10
8
7
9
14
31
17
17
3
4
4
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Rosela Gjylbegu

Kejsi Tola

Enca

Orinda Huta

Elvana Gjata

Ronela Hajati

Xhensila Myrtezaj

Samanta Karavella

Elhaida Dani

Anjeza Shahini

Tags: Greta Koçi, Gerta Koçi, Greta Koci


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet