Greta Koçi

Greta Koçi: Energji Dhe Frymëzim Sa Herë Jam Pranë Sali Berishës

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-11-2015]
Këngëtarja Greta Koçi njihet si njëra ndër fanset dhe përkrahëset më të mëdhaja të liderit të Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Së fundmi Greta ka realizuar 2 bashkpunime me Gold Ag, ku njëri është publikuar e ndërsa tjetri pritet të publikohet shumë shpejt bashk me Eni Koçin.

Ajo bashk me Goldin kanë vizituar sot Z.Sali Berisha në zyrën e tij, dhe në një foto të postuar nga Greta në mbishkrimin e saj shkruan:

"Në një takim të veçantë me liderin historik të Partisë Demokratike, z. Sali Berisha!
Një nder dhe kënaqësi për mua por edhe për Arjanin, të ndanim disa çaste me një ndër njerezit me të mëdhenj që ka pasur dhe do te ketë Shqipëria",

Ndërsa në një foto tjetër po prap pranë Z. Sali Berisha, ajo shkruan:
"Inspirim, energji dhe frymëzim sa herë e takoj dhe jam pranë tij!"
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Greta Koçi: Energji Dhe Frymëzim Sa Herë Jam Pranë Sali Berishës


Komente 0