Greta Koçi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Besova” Nga Greta Koçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-02-2016]
Këngëtarja nga Shqipëria, Greta Koçi sapo ka publikuar këngën e saj më të re me klip të titulluar "I besova".Muzika është realizuar nga GM Studio e ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Gold Ag, artisti me të cilin po bashkpunon tash e disa projekte.

Kënga është ritmike dhe po pëlqehet, edhe videoklipi gjithashtu vjen mjaft i freskët i punuar nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “I Besova” Nga Greta Koçi

  Greta Koçi - I Besova [Teksti dhe Klipi]

Komente 0