Greta Koçi

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S’jena Ni Moti” Nga Greta Koçi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-04-2016]
Greta Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. “S’jena ni moti” mban titullin kënga, të cilën e solli të realizuar me videoklip.Kënga është prodhim i reperit Mozzik dhe ZZap & Chriss. Ky është projekti i dytë i këngëtares për këtë vit, pas atij të titulluar “I besova”, të cilin e solli gjatë muajit shkurt. (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “S’jena Ni Moti” Nga Greta Koçi

  Greta Koçi - S'jena Ni Moti [Teksti dhe Klipi]

Komente 0