Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani - Trokit Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

trokit trokit ne zemer
hape dhe shiko
trokit trokit ne zemer
ajo ty te do

buzet e tua
dhe syt e tu mor djal
i shoh ne ender
mu mendjen ma kan mar(2x)

un edi ti me don
eja djal e mu afro
ta puth buzen si sheqer
eja eja dhe me merr
eja ti eja ti te pushosh ne krat e mi
sa te dashuroj

trokit trokit ne zemer
hape dhe shiko
trokit trokit ne zemer
ajo ty te do(2x)

mendjen e madhe
largoje ti mor djal
ti je i imi nuk te le pa te mar(2x)

un edi ti me don
eja djal e mu afro
ta puth buzen si sheqer
eja eja dhe me merr
eja ti eja ti te pushosh ne krat e mi
sa te dashuroj

trokit trokit ne zemer
hape dhe shiko
trokit trokit ne zemer
ajo ty te do(2x)

trokit trokit ne zemer
hape dhe shiko
trokit trokit ne zemer
ajo ty te do(2x)
Greta Zani
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Greta Zani
Teksti: Greta Zani
Orkestrimi: Ilir Balla
Saks: Dritan_Stolia


Greta Zani - Trokit Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trokit Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Trokit Ne Zemer", por nuk këndohet nga Greta Zani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0