Më mbaj mend (për 1 muaj)

Greta Zani & Halil Ajrullahu - Me Kenge Ta Tregoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5

ne syt e tu djellin e shoh
ne buzen tende puthje shijoj
te te them te dua
te shpreh dashurin
fjalet pak me duken
me keng ta them tani
te te them te dua
te shpreh dashurin
fjalet pak me duken
me keng ta them tani

kur te dergjoj
zemren ma ndez
me shpirt te dua
dhe un te vdes
dhe un si ty, ashtu mendoj
dashurin un me kte keng ty ta tregoj
te puth un ty, gjithmon me mall
ti at smjafton, ta them me fjal
dhe un si ty, ashtu mendoj
dashurin un me kte keng ty ta tregoj

kur te kam larg, ajri me mungon
kur te kam pran, koha sme mjafton
zemren un ta fala, me mbrenda dashuri
fjalet pak me duken
me keng ta them tani
zemren un ta fala, me mbrenda dashuri
fjalet pak me duken
me keng ta them tani

nje perqafim, me thot kaq shum
ne puthjen tende, po shkrihem un
ashtu si ty dhe un mendoj
dashurin un me kte keng ty ta tregoj

te dy bashk, sot dhe gjithmon
kte dashuri do ta jetoj
dhe ku erdh qasti
kur ty te pash
dashurin ton asnjeri jo smun ta ndan


Greta Zani & Halil Ajrullahu - Me Kenge Ta Tregoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Kenge Ta Tregoj".
3. Video është e këngës "Me Kenge Ta Tregoj", por nuk këndohet nga Greta Zani & Halil Ajrullahu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Greta Zani:


Komente 0