Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Greyson Chance

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Greyson Michael Chance
 • Vendlindja:
 • Wichita Falls, Texas 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Greyson Chance është një këngëtar i huaj shumë i njohur. Greyson Michael Chance is an American singer-songwriter and pianist. His April 2010 performance of Lady Gaga's "Paparazzi" at a sixth-grade music festival went viral on YouTube, gaining widespread attention and over 53 million views as of September 2014, as well as an appearance on The Ellen DeGeneres Show shortly afterward. Two of his original compositions, "Stars" and "Broken Hearts", gained over six and eight million views respectively on his ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

T.I.

Justin Timberlake

Arash

Mika

Sting

Chris Brown

Enrique Iglesias

Guy Sebastian

Eminem

Justin Bieber


Tags: Greyson Chance

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet