Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Grido

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  45
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Grido është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ne vitin 2013, ai shkoi ne Angli ku u mor me muzike. Më datë 30 Mars 2018, Grido publikon videoklipin "Designer" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 20 Maj 2018, Grido publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me B.O.K. Më datë 6 Gusht 2018, Grido & Romeo publikojnë videoklipin "Bonita". Më datë 11 Nëntor 2018, Grido publikon videoklipin "Vllazen" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Më datë 1 Shkurt...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gold R4Y

Mody

Dizony

Vision

Litroli

Don E-C

Lil One

Noka

Scandali

Lugatti


Tags: Grido

Grido në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet