Më mbaj mend (për 1 muaj)


Grido - Mylluni N'Lagje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mylluni N'Lagje".
3. Video është e këngës "Mylluni N'Lagje", por nuk këndohet nga Grido.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Grido - Mylluni N'Lagje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Teksti:

Grido

Komente

Asnjë Koment

16/10/2019

2019-10-16T14:00:11+00:00E noshta kurr nuk kam shku ne shkolle
Ama rimat i lidhi ma mire se ti (aaa)
E noshta neper rruge une shes drog
Amo pare une kam bo ma shume se ti (aaa)
E noshta neper burg i kom shokt
Ama rrugve i njohin ma shume se ti (aaa)
E noshta rrugac une jam bo
Tu punu me cu paret te familja (aaa)

X2
Mylluni ne lagje se kur vim na
Si ne palester ne trupat tuj ne bojna nxemje
Ti kisha thy komt me gjith qef
Po sjam pro dhunes ndaj nje femre
.
Le te folim shqip edhe shkurt
Noshta jam pak me i ri se ju
Ama shume here ma burre
E jo si kurvat nuk lujm
Me qatij qe ja shaj nanen qata se boj shok mo kurre
Ju ka hi fama ne lekure
Tu u mburr me ni turm me 10 veta boni zhurm
Po nuk jeni te talentum ju artista te skulpturum
Kta pi tuten konkurences une hala s'ja kam fillu (Bitchh)
Bagazhi 10 buk kta me folin mu per rruge
Jam bo kuzhinier perhunem tu gatu
Shokt neper bote shume po rrethi i ngusht
Inatçia me i madh nuk eshte kurr nje i huj
Tu u rujt prej shtetit, mretneshen pe njeki
Zemres jam kam ndru menen n63-shi.
Ftyren si engjell po mbrapa o dreqi
Femna ma mban hekrin
Une ja mbai belin
Cunat zdin se ca o gjumi
Patrullim neper qytet
Me asnjo se kena keq
Shqipe n'londer japin respekt
22 kom ntrun tem 38
Jam G tu i msu femres tende maturitet (ahhaaa)
Canten kena mush tu punu koken per librat
Rimat sdin mu nal si me pas mbiemrin fishta
Kam dhe do hate-ra po kto i numroj me gishta
Komente per mu hala i'm f**king your sista.
.
E noshta kurr nuk kam shku ne shkolle
Ama rimat i lidhi ma mire se ti (aaa)
E noshta neper rruge une shes drog
Amo pare une kam bo ma shume se ti (aaa)
E noshta neper burg i kom shokt
Ama rrugve i njoh ma shume se ti (aaa)
E noshta rrugac une jam bo
Tu punu me cu paren te familja (aaa)
.
X2
Mylluni ne lagje se kur vim na
Si ne palester ne trupat tuj ne bojna nxemje
Ti kisha thy komt me gjith qef
Po sjam pro dhunes ndaj nje femre
.
E noshta kurr nuk kam shku ne shkolle
Ama rimat i lidhi ma mire se ti (aaa)
E noshta neper rruge une shes drog
Amo pare une kam bo ma shume se ti (aaa)
E noshta neper burg i kom shokt
Ama rrugve i njoh ma shume se ti (aaa)
E noshta rrugac une jam bo
Tu punu me cu paren te familja (aaa)


Ky tekst u dërgua nga ggggg6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Grido:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet