Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Grifshat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Grifshat është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. “Grifshat” jane grupi I pare Shqiptar, ne perberje te te cilit dominojne muzikante femra. I formuar ne 13 Gusht 2011 nga producenti muzikor dhe menaxheri I tyre Bojken Lako, grupi “Grifshat” nisen rrugen artistike pas nje pergatitje te gjate dhe interaktiviteti ne muzike te secilit prej anetareve te tij me debutimin “Jashte Lekure nuk do Dal”. Kenge kjo ne filozofine e se ciles predominon tematika autobiografike e grupit e qe qendron ne thelbin e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Semi Jaupaj

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Udha E Shkembit

Ritfolk

Djemte E Detit

Qelbanix

Burn

Lynx

Djemt E Drinit

Shook

Elonida

Grupi Aida

Tags: Grifshat, Semi Jaupaj, Semi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet