A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Griselda Pepa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Griselda Pepa është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 21 Nëntor 2011, Griselda Pepa publikon videoklipin "Trendafil Do Te Behem". Më datë 19 Gusht 2014, Griselda Pepa publikon videoklipin "Kolazh 2014". Më datë 10 Korrik 2015, Griselda Pepa & Erikson Pepa publikojnë videoklipin "Moter E Vella". Më datë 4 Dhjetor 2015, Griselda Pepa & Saimir Ahmeti publikojnë videoklipin "Zemren Ma Ke Marre". Më datë 4 Mars 2017, Griselda Pepa publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Dyrmishi

Donika Pecollari

Llambrini Nano

Jolanda Kojlovic

Elejda Dosi

Eglantina Doko

Rezarta Hoxhaj

Tefta Kondo

Juli Cenko

Nertila Vreto


Tags: Griselda Pepa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019