TEKSTESHQIP

Grof
Batman
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Batman" kënduar nga Grof.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Aspekti viziv është gjithmonë i rëndësishëm, ndaj ky produkt muzikor finalizohet tek ne i kompletuar bukur me anë të një klipi muzikor, të cilin e krijoi Macro Films. Ky videoklip u publikua me datë 23 Maj 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë artisti, për instrumentalen e këngës është kujdesur Issam, ndërsa producent i këngës është EngliVersal.