A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Grupi Ali Pasha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Grupi Ali Pasha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore polifonike. Më datë 28 Tetor 2012, Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Kenge Për Ali Pashen". Më datë 11 Maj 2013, Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Kolazh Me Kenge Jugu". Me këtë këngë, Grupi Ali Pasha marrin pjesë në Musical-Fest 2013 në vitin 2013. Më datë 2 Shkurt 2014, Rovena Ibrahimi & Grupi Ali Pasha publikojnë videoklipin "Motra Me Vellane". Në Mars 2014, Grupi Ali Pasha marrin pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Tepelena Ne Bedena"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Asgje Sikur Dielli

Korgelt

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

WNC

Ritmi I Rruges

Kthjellu

Tempulli G


Tags: Grupi Ali Pasha, Ali Pasha, Ali Pashe Tepelena, Grupi Ali Pash Tepelena

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019