Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Ali Pasha - Lum Kush Do Te Marr Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  8

Ti je nazemadhe dhe moj
si bora ne det e
lum kush do te marr nuse dhe moj
lum kush do te kete e

A do vij behari dhe moj
behari sivjet e
lum kush do te marr nuse dhe moj
lum kush do te kete e

Ti je nazemadhe dhe moj

Pa shikoni vallen dhe moj
vallen kush e heq e
lum kush do te marr nuse dhe moj
lum kush do te kete e

Ti je nazemadhe dhe moj

Nje taksi e bardhe dhe moj
te porta te pret e
lum kush do te marr nuse dhe moj
lum kush do te kete e

Ti je nazemadhe dhe moj

Nenen lot i bardhe dhe moj
nuk e le te qete e
lum kush do te marr nuse dhe moj
lum kush do te kete e

Ti je nazemadhe dhe moj


Ky tekst u dërgua nga Anisa Tepelene


Nuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Ali Pasha - Lum Kush Do Te Marr Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lum Kush Do Te Marr Nuse".
3. Video është e këngës "Lum Kush Do Te Marr Nuse", por nuk këndohet nga Grupi Ali Pasha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Ali Pasha:


Komente 0