Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Gollaku

Nuk ka akoma asnjë votë

Grupi Folklorik Gollaku është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentDasma Ne Gollak Me Krismat E Lirise


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Nga Drenica

Grupi Folklorik Nga Shala E Drenices

Bloody Soldierz

Fever

3-Eks

West Clan Records

Motrat Sylejmani

Dynamic Style

Redlyon

Blue String Band

Tags: Grupi Folklorik Gollaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet