Grupi Folklorik Hajredin Fratari
Grupi Folklorik Hajredin Fratari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}



Biografia

BIOGRAFIA: Grupi Folklorik Hajredin Fratari është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Në vitin 2008, Grupi Folklorik Hajredin Fratari publikojnë albumin "Grupi Folklorik Hajredin Fratari"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



💿 Albume




Komente 0