Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Folklorik Hajvalia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
Grupi Folklorik Hajvalia është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vellezerit Lleshi

Vellezerit Gojani

Vellezerit Gashi

Rapsodet E Lumes Kukes

Vllezerit Bajra

Vellezerit Zogaj

Bijt E Sefes

Vellezerit Bardheci

Bijte E Marash Krasniqit

Tags: Grupi Folklorik Hajvalia, Grupi Hajvalia, Hajvalia


Komente mbi këtë artist