Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi I Pleqve Të Himarës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Grupi I Pleqve Të Himarës është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Polifonik I Mallakastres

Grupi Polifonik I Dukatit

Grupi Polifonik I Bençes

Kurora Labe

Ansambli Çipini

Polifonia Labe

Jehona Labe

Grupi Ergjëria

Violinat E Lapardhasë

Grupi Polifonik Kolonjë, Gjirokastër

Tags: Grupi I Pleqve Të Himarës


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet