Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Mjellma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Grupi Mjellma është një grup artistësh i njohur. Më datë 10 Shkurt 2009, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Gezuar Maturanteve". Më datë 13 Shkurt 2010, Grupi Mjellma publikojnë videoklipin "Do Ta Thej Kitaren"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Krasniqi

Grupi ARB

R.A.G

Night Rappers

Madd Dogs

Supernova

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Tempulli G

Erozioni

Tags: Grupi Mjellma, Mjellma, Mjellma Band


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet